En Yeni Araç Şarj TR CHARGE!

TR Charge olarak; yeni nesil araçların enerji ihtiyaçlarını yeni nesil akıllı teknolojilerle karşılıyoruz. Hizmet noktalarımızın ihtiyaçlarına ve altyapısına uygun çözümler üretiyor, son teknolojiyle donatılmış ürünlerimizin kurulumunu bu ihtiyaçlara uygun yapıyoruz. Şarj istasyonlarımızın her araca uygunluğunu gözetirken, ihtiyaca uygun, kullanıcı dostu teknolojiye sahip olmasını da önceliklendiriyoruz.

Her İhtiyaca Uygun Hizmet Sunuyoruz!

Şehir içi veya şehirler arası, kamusal, kurumsal ve bireysel tüm kullanımlar için uygun, son teknoloji ürünlerin bulunduğu geniş ürün gamımız ile uçtan uca hizmet ağı sağlıyoruz.

Zamanınızın Değerini Biliyoruz!

Bir gün içinde tasarruf önlemleri, maksimum 7 gün içinde kurulum işlemlerini tamamlıyoruz. Ultra hızlı ve adanmış şarj istasyonlarımız ile ortalama 30 dakika içerisinde maksimum verimli şarj desteği elde edildi.

7/24 Servis Hizmeti Sağlıyoruz!

Uçtan uca hizmetimizin kapsamını yalnızca şarj istasyonlarımız ile sınırlandırmıyor, hizmet ağımızın her bir noktasında her an sizin için hazır olmasını bekliyoruz.

TR Charge Mobil Uygulaması Çok Yakında!

Mobil uygulamamızdan ihtiyacınız olan konumlardaki şarj istasyonlarını anında görebilir, tüm işlemlerinizi yükleyebilirsiniz.