19 yıllık iş tecrübemiz ile aile firması olarak yola çıkan ve günümüz koşullarına hızla adapte olarak kurumsallaşan OĞULTÜRK PANO, kurulduğu tarihten itibaren elektrik pano imalat ve montajında her geçen gün kalitesini arttırarak sektöründeki çizgisini daha da belirginleştirmiştir.

Müşteri memnuniyet ve isteklerini ön planda tutup, her eleştiri ve öneriyi dikkate alarak tesisini 2012 yılında yenilemiş̧ ve genişletmiştir. Bulunduğu çizgiden hep ilerisini hedefleyen OĞULTÜRK PANO, Ankara Kazan’da 4000m’lik kapalı ala sahip yeni fabrikası ve Ankara İvedik OSB’de 1000m2 olan üretim tesisinde sürdürmektedir. Üretimini Sac imalat, elektro montaj ve boya atölyesi ile daha fazla müşteri ve istihdam için başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Ciddi yatırımlarla bünyesine kattığı CNC Lazer ve Punch makineleriyle pano ve metal alanında olağanüstü estetik ve zor işlerinizin tümünü Punch ve Lazer teknolojisiyle çok kısa sürede tamamlamaktadır.

“Üstün teknoloji sınırsız kalite” ilkesini belirleyerek; özenle seçilmiş̧ kadrosu ve gelişmiş̧ tesisiyle, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini sağlamaya ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi, hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını desteklemeyi, şirketimiz Değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, sizlere bir borç biliriz.

Vizyon

Türkiye’de elektrik pano pazarından tasarımı ve üretim yetenekleriyle daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın, global bir oyuncu olmak. 

Misyon

İnsan Kaynakları Misyonumuz; öğrenmeye, gelişime ve paylaşıma açık, kurum değerlerini sahiplenen; yüksek performanslı insan kaynağı yaratmak. Sahip olunan tüm yetkinlikleri sermayemiz olarak değerlendirebilmek ve uzun vadeli beraberliği sağlayıcı ortam hazırlamaktır.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı / Dinamik / Dürüst / Şeffaf / Yenilikçi / Yaratıcı
Takım çalışmasına inanan, 
Çalışanlarını sürekli geliştiren, Çevre ve topluma duyarlı.